Vítáme Vás na našich stránkách.

Ráda bych Vás seznámila s naší společností FREA.

     Společnost FREA byla založena v roce 2002. Jméno společnosti FREA je dáno podle naší první chovné klisny. Naše sídlo je v kouzelném kraji Jižních Čech poblíž Tábora. Vesnička se jmenuje Dlouhá Lhota. Naše podnikání se točí okolo nejkrásnějšího zvířete - koně.

     Od roku 2002 chováme koně. Nejdříve bylo vše děláno pro lásku k těmto úchvatným zvířatům a nyní se snažíme vybudovat svůj malý areál, který bude zaměřen na chov a sportovní činnost. V roce 2011 byl založen JK FREA Dlouhá Lhota, o.s.

     Od roku 2002 máme JEZDECKÉ POTŘEBY FREA. Nejdříve bylo prodáváno zboží od tuzemského výrobce. Od roku 2004 prodáváme zboží od zahraničních dodavatelů. Toto zboží si importujeme. Snažíme se o přijatelné ceny pro naše zákazníky. Od roku 2005 máme také e-shop. Pro zkvalitnění služeb pro naše zákazníky byla v roce 2008  pořízena také profesionální sestava značky MIELE pro praní jezdeckého vybavení. Od roku 2013 jsme výhradní prodejci pro ČR značky WINSTON - sportovní oblečení pro jezdce (www.winston-equestrian.com).

     Více informací naleznete v jednolivých oddělení.

     Přejeme Vám hezké a příjemné prožití chvil na našich stránkách.